Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Naujai skelbiamas žaliųjų nuotraukų festivalis "Jo Didenybė Medis"

Renginių kalendorius

Naujai skelbiamas žaliųjų nuotraukų festivalis "Jo Didenybė Medis"

jo  didenybe medis 300

Siekdamas didinti visuomenės supratimą apie biologinės įvairovės svarbą, skatinti mylėti ir saugoti gamtą, Lietuvos arboristikos centras naujai skelbia 2010 metais pradėtą žaliųjų nuotraukų festivalį, skirtą jo "Didenybei Medžiui“. Žaliuoju projektu norima supažindinti plačiąją visuomenę su Lietuvos sumedėjusios augalijos įvairove, globos, priežiūros ir išsaugojimo problemomis. Autoriai kviečiami savo kūrybinius darbus pateikti iki 2014 m. spalio mėn. 1 dienos.

Temos: Lietuvos medžiai, masyvai ar mažos grupelės, medynai ar soliteriai, parkai, alėjos ar skverai, medžiai - gamtos paveldo objektai, gamtos paminklai kaip biologinės įvairovės objektas, medis - ekosistemos subjektas; medis – rūšių prieglobstis, žmogaus sudarkyti augalai, gamtos išdaigos, arbordokumentika, istorinės nuotraukos, susijusios su žinomais medžiais, ir etc. ... 

Reikalavimai autoriams: meilė Gamtai; „akimirkos“ kalba gebėjimas atskleisti medžio didybę ir „skurdą“, pateikti teigiamas ar neigiamas žmogaus elgesio su medžiais aplinkoje situacijas. 

Dalyvių amžius: neribojamas.

Reikalavimai nuotraukoms: pateikiamos elektroninėje laikmenoje arba įprastiniu būdu paruoštos, tinkančios ekspozicijai, nemažesnės kaip 30x21cm. 

To paties autoriaus nuotraukų skaičius: neribojamas.

Darbų ekspozicija: Rudenį visų dalyvių kūryba bus eksponuojama viešose erdvėse (paskelbta bus atskirai). Elektroninės laikmenos bus rodomos Lietuvos arboristikos centro internetinėje svetainėje www.arboristai.lt. 

Įvertinimai: įvairių tematikų nugalėtojai bus įvertinti prizais. 

Vertinimo komisija: žymūs gamtininkai, ekologai, kraštotvarkininkai, kraštovaizdžio architektai, menininkai ir kiti. 

Siųsti iki 2014 m. spalio mėn. 1 d. adresu:

Lietuvos arboristikos centras
P.Vileišio g. 27-38
LT-10205 Vilnius

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonai: +37065044665, +37069988304

Siunčiant kūrybinius darbus, būtina užrašyti dalyvio vardą, pavardę, amžių, telefoną arba el.pašto adresą, nuotraukos pavadinimą, temą.

Parašykite: Neprieštaraujate, kad organizatorių nuožiūra nuotrauka (-os) bus naudojama (-os) nekomerciniams tikslams.

Projekto koordinatorius Donatas Ruzgas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
mobil. tel. +37065044665

 

Visus kviečiame dalyvauti!

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.