Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Biblioteka

Arboristikos biblioteka

Bibliotekoje rasite knygas ir įvairius leidinius, katalogus, žinynus arboristikos, sumedėjusių augalų gerovės užtikrinimo ir pan., medžio anatomijos, biologijos, ekologijos ir etc., medžių senolių priežiūros temomis. Didelis laipiojimo medžio laja literatūros pasirinkimas.

ISA žurnalai „The Arborist News“, “Arboriculture&Urban Forestry“, žinynai ir katalogai.

EAC periodika, dokumentacija.

Kita arboristikos informacija.

Naudojimosi biblioteka taisyklės:

1. Skolintis knygas ir kitus leidinius iš bibliotekos nemokamai gali visi besidominantys arboristika.

2. Biblioteka yra Lietuvos arboristikos centro patalpose, adresu M.K.Čiurlionio g. 110, Vilnius (senasis VU botanikos sodas Vingio parke). Norint pasiimti arba grąžinti knygą/as, pirmiausia sutariame tikslią datą ir laiką telefonu +370 699 88 304 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (šis paštas tikrinamas darbo dienomis 8.00-17.00, jei nesame išvykę).

3. Knygas ir kitus leidinius galima skolintis 2 savaitėms. Išimties tvarka terminas gali būti pratęstas iki 1 mėnesio.

4. Jei pageidaujama knyga ar leidinys būtų paimta (-as) kito skaitytojo, norintis ją (-į) skaityti užrašomas į eilę. Vienu metu galima skolintis ne daugiau kaip 5 knygas ar kitus leidinius (naujausias, paklausiausias knygas, žinynus ir katalogus - ne daugiau kaip 2).

5. Čia skelbiama tik minimali informacija apie bibliotekoje esančius leidinius. Jei reikėtų išsamesnių duomenų - prašome rašyti 2 punkte nurodytu el. paštu, atsiųsime pilną knygos metriką.

6. Tikimės, kad visos knygos bus grąžintos nenukentėjusios ir laiku. Jei atsitiktų kitaip, kaltininkas neteks teisės ateityje naudotis biblioteka, o knygos sugadinimo ar negrąžinimo atveju sumokės penkeriopą jos vertę.

Copyright © 2024 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.