Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel

Arboristica Lithuaniae

Apie žurnalą

ISSN 2029-7343 online

 

Tematika

Žurnalas "Arboristica Lithuaniae" - tai viešosios įstaigos "Lietuvos  arborisitkos centras" leidinys, leidžiamas nuo 2010 metų. Metiniame leidinyje spausdinami moksliniai ir populiarūs straipsniai lietuvių arba anglų kalbomis arboristine ar su šia sritimi susijusia tematika.

Leidinio struktūra

Leidinyje straipsniai skirstomi pagal jų pobūdį ir tematiką į šiuos skyrius: Moksliniai straipsniai, Populiarūs straipsniai, Aktualijos.

Straipsnių tematika ir reikalavimai

Priimami ir skelbiami straipsniai apie natūralią, introdukuotą arboriflorą, jos tyrimai, pristatomos pavieniai sumedėję augalai ar jų grupės, personalijos, LAC ir kitų šalių arboristinių organizacijų veikla, įstaigos organizuoti seminarai, išvykos, talkos ir t.t. Taip pat skelbiama LAC kronika, pristatomi naujausi  arboristiniai darbai. Leidinyje spausdinami moksliniai straipsniai yra recenzuojami, jei privalo turėti santrumpą ir apibendrinimą anglų kalba (su išsamesne informacija prašome susipažinti šio internetinio puslapio skyrelyje nurodymai straipsnių autoriams). Populiariems straipsniams nėra keliami tokie griežti reikalavimai, jiems neprivalomos santrumpos anglų kalba, paprastai jie skelbiami lietuvių kalba.

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.