Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Užutrakio parke – praktinis seminaras apie medžius

Renginių kalendorius

Užutrakio parke – praktinis seminaras apie medžius

liepa uzutrakyje 700Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija ir VšĮ "Lietuvos arboristikos centras" š.m. spalio mėn. 18 dieną kviečia į praktinį seminarą Užutrakio parke „Senuose medžiuose gyvena istorinio parko dvasia“.

Seminaro metu bus pristatyti arboristų atlikti senųjų Užutrakio parko medžių tvarkymo darbai, specialistai skaitys pranešimus apie medžių biologiją ir jų priežiūros ypatumus, vieno medžio tvarkymas bus demonstruojamas renginio metu, stebint seminaro dalyviams.

Seni medžiai, ilgą laiką veikiami įvairių gamtos jėgų bei įtakojami žmogaus veiklos, įgauna įvairių deformacijų, pasvyra, ir ima kelti pavojų praeiviams ar statiniams. Dažnai visai nebūtina tokį medį kirsti. Laiku pasikvietus specialistus, arboristiniais metodais galima tokį medį išsaugoti, užtikrinant  ilgą jo gyvavimą ir estetišką vaizdą. Tokiu būdu bus išsaugomas ne šiaip medis, bet urbanistinio ar agrarinio  kraštovaizdžio pobūdis,  sodybos akcentas, istorinio parko elementas, o kartu ir biologinės įvairovės objektas, būtinas daugybei augalų ir gyvūnų, garantuojantis jiems ir mums sveiką aplinką.

Seminaro dalyviai - istorinių parkų savininkai ir valdytojai, už želdinių tvarkymą atsakingi įvairių įstaigų darbuotojai, kraštovaizdžio architektai, dendrologai, su želdinių planavimu ir tvarkymu susijusių specialybių studentai, visi besidomintys parkais ir medžiais – turės galimybę įsitikinti, kad  istoriniai medžiai – ne tik gamtos, bet ir kultūros paveldas, reikalaujantis specialios priežiūros. Projektą dalinai finansuoja Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos.

Registracija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dalyvio mokestis - 50,00 Lt.

Dalyvio mokestis pervedamas į sąskaitą: LT754010042700040107, banko kodas 40100, AB DNB bankas, gavėjas Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija, įstaigos kodas 191835395, mokėjimo paskirtis "už seminarą".

Gavę įmoką, patvirtinsime Jūsų registraciją.

Registruojantis nurodyti: vardą, pavardę, įstaigą. Parašykite, jei esate vegetaras. Jei reikalinga sąskaita-faktūra - registruojantis nurodykite būtinus rekvizitus.

Seminaro programa

Seminaro dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie seminarą: www.seniejitrakai.lt, tel. 868558905

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.