Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Organizuojami arboristų mokymo kursai

Renginių kalendorius

Organizuojami arboristų mokymo kursai

arbor mokymai

VšĮ „Lietuvos arboristikos centras“ š.m. balandžio mėn. 23–27 d.d. ir gegužės mėn. 5–11 d.d. kartu su Latvijos Ergli miesto profesine vidurine mokykla (Ērgļu arodvidusskola - http://www.ergliarods.lv/) akredituotos programos 20T622 04 LV pagrindu arboristams Vilniuje organizuoja 80 val. laipiojimo medžio laja ir I-ojo darbo lajoje lygmens kvalifikacijos kėlimo kursus.

Kursus ves mokyklos direktorius Andris Spaile (sertifikuotas kaip ETW) ir Janis Strausmanis (ETW, laipiojimo instruktorius). Abu lektoriai yra Latvijos arboristų asociacijos (http://www.kokiem.lv/), kuri yra tikrasis EAC narys, nariai.

Kursai vedami rusų ir/ar anglų kalbomis. Studentams bus išduodamas Ergli miesto profesinės vidurinės mokyklos žinių ir įgūdžių patikros bei kursų baigimo pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Mokymo programa.

Mokymo vieta -

teorija: Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos patalpose, Žaliųjų Ežerų g. 53, Vilnius,

praktika: Verkių dvaro sodybos parko teritorijoje.

Mokymų kaina - 2199,00Lt

Registracija išankstinė.

Registruotis seminarui prašome šiuo elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Vietų skaičius ribotas.

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.