Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Renginių ciklo „Prancūzų kultūros atšvaitai Lietuvoje“ vakaras "Édouard‘o François André Parkai"

Renginių kalendorius

Renginių ciklo „Prancūzų kultūros atšvaitai Lietuvoje“ vakaras "Édouard‘o François André Parkai"

andreŠ. m. vasario 26 d., šeštadienį, 16 val. Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos V.Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje (Tauro g. 10-3) vyks renginių ciklo „Prancūzų kultūros atšvaitai Lietuvoje“ vakaras, skirtas prancūzų kraštovaizdžio architektui Édouard‘ui François André, Lietuvoje suprojektavusiam Lentvario, Palangos, Trakų Vokės ir Užutrakio dvarų sodybų parkus.

2011 m. spalio 25 d. sukanka 100 metų, kai mirė šis garsus, Lietuvą dailinęs, su grafais Tiškevičiais bendravęs ir  didelį indėlį į Lietuvos kraštovaizdžio kūrimą įdėjęs specialistas. Kartu su É. F André klubu Lietuvoje, 2011-uosius paskelbusiu É. F André parkų metais, kviečiame šeštadienį užsukti į muziejų ir pasiklausyti klubo narių Vaivos ir Stepono Deveikių pasakojimo apie prancūziškuosius parkus Lietuvoje, pasiklausyti prancūzų ir lietuvių kalbomis skaitomų 1898 m. Édouard‘o François sūnaus René André laiškų, rašytų iš Lietuvos į Prancūziją bei 1904 m. grafų Antaninos ir Felikso Tiškevičių rašytų laiškų, skirtų É. F André. Laiškus skaitys aktoriai Karolina Masiulytė-Paliulienė (prancūzų kalba) ir Romualdas Ramanauskas (lietuvių kalba), smuiku grieš Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikininkė Toma Bandzaitytė.

Įėjimas laisvas

 

Informacijos šaltinis: http://putinomuziejus.blogas.lt/

 

Š. m. vasario 26 d., šeštadienį, 16 val. Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje (Tauro g. 10-3) vyks renginių ciklo „Prancūzų kultūros atšvaitai Lietuvoje“ vakaras, skirtas prancūzų kraštovaizdžio architektui Édouard‘ui François André, Lietuvoje suprojektavusiam Lentvario, Palangos,

 

Trakų Vokės ir Užutrakio dvarų sodybų parkus. 2011 m. spalio 25 d. sukanka 100 metų, kai mirė šis garsus, Lietuvą dailinęs, su grafais Tiškevičiais bendravęs ir  didelį indėlį į Lietuvos kraštovaizdžio kūrimą įdėjęs specialistas. Kartu su É. F André klubu Lietuvoje, 2011-uosius paskelbusiu É. F André parkų metais, kviečiame šeštadienį užsukti į muziejų ir pasiklausyti klubo narių Vaivos ir Stepono Deveikių pasakojimo apie prancūziškuosius parkus Lietuvoje, pasiklausyti prancūzų ir lietuvių kalbomis skaitomų 1898 m. Édouard‘o François sūnaus René André laiškų, rašytų iš Lietuvos į Prancūziją, bei 1904 m. grafų Antaninos ir Felikso Tiškevičių rašytų laiškų, skirtų É. F André. Laiškus skaitys aktoriai Karolina Masiulytė-Paliulienė (prancūzų kalba) ir Romualdas Ramanauskas (lietuvių kalba), smuiku grieš Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikininkė Toma Bandzaitytė. Įėjimas laisvas.

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.