Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Apie Europos aplinkos būklę – išsamiai ir remiantis faktais

Renginių kalendorius

Apie Europos aplinkos būklę – išsamiai ir remiantis faktais

soer 2010Vasario 10 d., 13 val. Europos informacijos biure, kuris įsikūręs Seimo trečiuosiuose rūmuose, bus pristatyta Europos aplinkos agentūros (EAA) parengta ataskaita apie dabartinę senojo žemyno aplinkos padėtį ir perspektyvas. Ši ataskaita paskelbta leidinyje „SOER 2010“. Su ja supažindins EAA direktorės pavaduotojas Gordonas Makinesas (Gordon Mclnnes). Savo įžvalgomis taip pat pasidalys Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus vyr. patarėjas Liutauras Stoškus ir VDU profesorius Romualdas Juknys.

„SOER“ (angl. State and Outlook report) – tai EAA pavyzdinė ataskaita, leidžiama kas penkerius metus. Jos tikslas – suteikti informacijos apie Europos aplinkos būklę, tendencijas ir perspektyvas, taip pat priežastis, poveikį ir galimą atsaką. Šią, jau ketvirtąją, ataskaitą sudaro pagrindinių aplinkos apsaugos klausimų (klimato kaitos, biologinės įvairovės, žemės naudojimo, oro taršos, jūrinės aplinkos, vartojimo ir kt.) teminiai vertinimai, pateikiant svarbius faktus ir tendencijas, taip pat su Europos aplinka susijusių visuotinių tendencijų vertinimas, valstybių vertinimai ir apibendrinančioji ataskaita.

 

Informacijos šaltinis: www.am.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.