Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius LIFE+ seminaras organizuojamas 2011-03-03 Aplinkos ministerijoje

Renginių kalendorius

LIFE+ seminaras organizuojamas 2011-03-03 Aplinkos ministerijoje

life logo 3002011 m. vasario mėn. Europos Komisija paskelbs penktą LIFE+ programos paraiškų  teikimo procedūrą. Iki 265 milijonų 360 tūkstančių eurų skirta kofinansuoti Europos Sąjungos šalių trijų skirtingų tipų projektus: gamta ir biologinė įvairovė, aplinkos politika ir valdymas, informacija ir ryšiai.

Europos Komisija kartu su STELLA Consulting ir MWH kompanijomis organizuoja LIFE+ programos informacinį seminarą Lietuvoje. Informacinio seminaro tikslas - supažindinti potencialius 2011 m. pareiškėjus su LIFE+ 2011 programos paraiškų teikimo procedūra ir jos taisyklėmis, padėti potencialiems pareiškėjams nuspręsti, ar teikti paraiškas, pabrėžti kai kuriuos pagrindinius klausimus, kurie padės išvengti įprastų klaidų teikiant paraiškas.

Informacinis seminaras vyks: 2011 m. kovo 3d. Aplinkos Ministerijos konferencijų salėje (Jakšto 4/9), Vilnius

Norėdami užsiregistruoti arba rasti daugiau informacijos apie LIFE+ informacinį seminarą prašome įvesti šią nuorodą http://www.surveymonkey.com/s/2011RegistrationformLithuania į savo internetinę naršyklę. Registracija šiam seminarui baigsis: 2011 m. vasario 17d.

Papildomą informaciją apie Europos Komisija skelbiamą penktą LIFE+ programos paraiškų  teikimo procedūrą galite rasiti: http://ec.europa.eu/environment/life/funding/lifeplus.htm

Išsamesnė informacija:
LIFE+ Informacinio seminaro organizatorė Lietuvoje,
Diana Savickytė
el.p: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Copyright © 2024 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.