Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Medžių sodinimo akcija baigiama simboline parodėle

Renginių kalendorius

Medžių sodinimo akcija baigiama simboline parodėle

simboline parodele 6 300Iki  š.m. pabaigos veiks simbolinė vaikų darbų parodėlė, kuria yra baigiama „Iniciatyvos fondo“ 2010 m. programa „Sugaukime rytojų“.  Parodėlė simboliškai iliustruoja rudenį vykusios akcijos, kurios metu 20 Vilniaus miesto švietimo įstaigų  moksleivių pasodino per 550 naujų medelių (eglių, pušų, ąžuolų, beržų, klevų, kaštonų, šermukšnių.), rezultatus.  Pasodinus medžius, moksleiviai buvo skatinami rašyti rašinius ir piešti piešinius gamtos temomis.  Atrinkti vaikų piešinėliai eksponuojami  Vilniuje esančio IBC verslo centro (Šeimyniškių g. 1A ir Šeimyniškių g. 3) holuose.

„Įgyvendindami šių metų projektą, siekėme paskatinti vaikų rūpestį gamta ir atsakomybę už supančią aplinką. Džiugu, kad moksleiviai ne tik dalyvavo sodindami medžius, bet ir skyrė laiko šio gražaus darbo įprasminimui rašiniuose ir piešiniuose, - sakė „Iniciatyvos fondo“ programų koordinatorė Inga Smirnovienė.

simboline parodele 2 300simboline parodele 3 300

simboline parodele 1 300

 


 

 

 

 

 

 

 

simboline parodele 4 300simboline parodele 5 300

 

Informacijos šaltinis: www.iniciatyvosfondas.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.