Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Valgomi ir skanūs laukiniai augalai

Renginių kalendorius

Valgomi ir skanūs laukiniai augalai

bruknes2010 m. spalio 16 d. (šeštadienį) kviečiame pasidžiaugti rudeniu Marcinkonyse ir paskanauti laukuose bei pievose augančių laukinių augalų. Renginio pradžia 10 val. Renkamės prie Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos (Miškininkų g. 61, Marcinkonys, Varėnos r.).

Programoje:

Ekskursija pėsčiomis po Marcinkonių apylinkes kartu su gamtininku Giedriumi Vaivilavičiumi. Skanausime ir mokysimės pažinti miškuose bei pievose augančius vaistinius bei maistinius augalus. Gaminsime ir ragausime patiekalą iš laukinių valgomų augalų.

Renginio trukmė 4 val. Turėkite puodelį arbatai, dubenėlį ir šaukštą. Keletas sumuštinių sau ir draugui, patogi avalynė bei praktiški drabužiai padės palaikyti gerą nuotaiką. Dalyvio mokestis - 10 Lt.

Apie dalyvavimą prašome pranešti iš anksto ir registruotis tel.: 8 310 44466, arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dalyvių skaičius ribotas!

Informacijos šaltinis: www.cepkeliai.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.