Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Rudens gėrybės gamtoje

Renginių kalendorius

Rudens gėrybės gamtoje

rudens geybesKauno marių regioniniame parke spalio 9 d. organizuojama ekskursija „Vaistinių ir maistinių augalų pažinimas gamtoje". Direkcijos specialistai supažindins su laukinių augalų vaisiais, bus gaminamas maistas, verdama rudeninių žolelių arbata.

Programa

10:00 – Renkamės Palemone prie Vieškūnų piliakalnio.
10:00-13:00 – Ekskursija po Palemono pievą ir Kauno marių pakrantės šlaitais. Susipažinsime su čia augančiais vaistinių bei maistinių augalų vaisiais bei šakniavaisiais.
13:00-15:00 – Laužas, žolelių arbatų ragavimas, laukinio maisto gaminimas ir ragavimas ant Vieškūnų piliakalnio.
16:00 – Renginio pabaiga.

Norintys dalyvauti žygyje, prašytume iš anksto užsiregistruoti tel.: 8 687 74020 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pasiruoškite patogią neperšlampamą avalynę ir praktiškus drabužius, nes daug laiko praleisime gamtoje. Jeigu net bus ir lietingas oras, seminaras įvyks. Pietausime gamtoje. Pasiimkite sumuštinių sau ir savo draugui. Su savimi turėti: puodelį arbatai, dubenėlį ir šaukštą.

Kviečiame pabūti rudenėjančioje gamtoje!

 

Informacijos šaltinis: www.vstt.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.