Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Organizuojama dendrologų talka Lentvario parke

Renginių kalendorius

Organizuojama dendrologų talka Lentvario parke

talka 300Jau šį šeštadienį, spalio mėn. 9 d., Lietuvos dendrologų draugija (LDD) organizuoja jau tradicija tapusią kasmetinę rudeninę talką  Kviečiami visi, norintys dalyvauti istorinių parkų paveldo objekto - Lentvario dvaro parko - tvarkymo talkoje, padirbėti visuomenes labui. Kaip žinia, parkas yra suprojektuotas  žymaus prancūzų kraštovaizdžio architekto Eduardo Andrė (Édouard François André, 1840-1911), šiuo metu yra apgailėtinos būsenos ir reikalauja ypatingo valdžios bei visuomenės dėmėsio.

Talkininkai galės išgirsti naudingos informacijos apie Lentvario parko želdinius ir įsigyti apie tai įdomią knygą, o  ypač - pabendrauti su bendraminčiais.

Organizatoriai kviečia talkininkus atsivežkite 1-2 įrankius, kuriais galėtų prisidėti prie parko švarinimo ir gražinimo. Talkoje laukiami ir savanoriai, galintys rinkti  šiukšles parke.

Tvarkytojai raginami pasiimti darbines pirštines; avalynę, tinkančią dirbti lauke (išankstinės oru prognozės rodo, kad šeštadienį Lentvaryje bus giedra ir nešalta diena); užkandžių bendram stalui (vienkartiniais indais ir karšta arbata aprūpins organizatoriai).

Talkos programa tokia:

9.30 val. talkininkų surinkimas Lentvario kilimų fabriko mašinų aikštelėje (atvažiuojant nuo Grigiškių pusės pravažiuoti pro gyvenviete Naujasis Lentvaris, toliau įvažiuoti į Lentvarį. Kairėje pusėje bus "Maxima", o dešinėje - autobusų stotelė, už kurios ir reikia staigiai sukti į dešinę, dar pavažiuoti ~500 m ir prie senos ir apleistos tarybinės parduotuvės bus palikamos mašinos.
10.00 - 11.30 val. ekskursija po parką, kurią praves mūsų kolegė Rasa Puzienienė ir knygos bendraautorius Steponas Deveikis.
Vėliau - pati talka parke (~3-4 val.).
Po talkos - piknikas.
Knygą apie Lentvario dvaro dendrologinius tyrimus pristatys vienas  iš knygos bendrautorių p.Steponas Deveikis.
Pasitarimai, diskusijos, kitų renginių aptarimas ir kt.

Laukiami visi visi – dendrologai ir ne tik dendrologai, miško bičiuliai, parkų tyrinėtojai, gryno oro mėgėjai, gamtos fotografuotojai, jauni ir seni… Žodžiu, visi visi...

Jeigu nerasite kelio į talkos vietą - skambinkite Rasai Puzinienei tel. 8-686 15681, tikrai patars

Lietuvos dendrologų draugija iš anksto nuoširdžiai dėkoja visiems, taip aktyviai atsiliepusiems į kvietimą pasidarbuoti!

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.