Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel

Renginių kalendorius

Tyrėjų naktis 2010

tyreju naktis 20102010 metų rugsėjo 24 d. Lietuvos ornitologų draugija kartus su Šikšnosparnių apsaugos Lietuvoje draugija ir Lietuvos gamtos fondu dalyvaus projekte “Tyrėjų naktis 2010”. Renginys vyks Verkių rūmų parke. Pradžia 18 val.

Renginio metu dalyviai galės pasivaržyti gamindami inkilus, pasigaminti paukščių ir šikšnosparnių suvenyrus, bus organizuojamos inkilų gamybos varžybos, susipažins su Lietuvos ornitologų draugijos, Šikšnosparnių apsaugos Lietuvoje draugijos bei Lietuvos gamtos fondo veiklomis, bus demonstruojami filmai apie pelėdų ir šikšnosparnių tyrimus bei V.Vitkausko „Vasardienio kontrastai“.

„Tyrėjų naktis 2010“ – tai tarptautinis projektas, kuris kviečia iš arčiau pažvelgti į mokslininkus ir mokslo paslaptis. Susitikimai su tyrėjais vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Molėtuose ir kituose mažesniuose Lietuvos miesteliuose. Lankytojams duris atvers universitetų fakultetai, institutai, laboratorijos, planetariumas, observatorija, botanikos sodas ir kitos vietos, kur dirba mokslininkai.
„Tyrėjų naktis 2010 “ siekia nutrinti ribas tarp visuomenės ir mokslininkų bei įrodyti, kad tyrėjai džiaugiasi ir rūpinasi tokiais pačiais dalykais, kaip ir mes visi. Jie gyvena tarp mūsų, nori pasidalinti savo žiniomis, patirtimi ir parodyti, koks įdomus ir naudingas gali būti tyrėjo darbas kiekvienam iš mūsų. „Tyrėjų naktis 2010“ suteiks galimybę iš arčiau pažinti paprastus žmones, gyvenančius tarp mūsų, tačiau kuriančius nepaprastus dalykus.

Projekte „Tyrėjų naktis 2010“, kuris vyksta 27 Europos šalyse, Tave kviečia dalyvauti Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga, Vilniaus universitetas ir įvairūs jo padaliniai, Kauno technologijos universitetas, Lietuvos energetikos institutas ir Socialinių inovacijų institutas. Projektą finansuoja Europos Sąjunga. Pažink tyrėjus ir atrask tyrėją savyje!

Projekto tinklalapis - www.tyrėjunaktis.lt

 

Informacijos šaltinis: www.birdlife.lt
Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.