Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Gamtinės žemdirbystės seminaras “Žaliajame prieglobstyje”

Renginių kalendorius

Gamtinės žemdirbystės seminaras “Žaliajame prieglobstyje”

sodinukaiSpalio 2 dieną, “Žaliajame prieglobstyje” (už Pabradės) numatomas gamtinės žemdirbystės seminaras. Gamtinė žemdirbystė – tai toks ūkininkavimo būdas, kai nenaudojamas joks dirvos įdirbimas, o remiamasi natūraliai vykstančiais dirvodaros procesais.

Šį kartą tęsime jau vasarą pradėtus pasiruošimo darbus kitų metų daržui, bei sodinsime vaismedžių sodą. Daugiau pakalbėsime apie sklypo išplanavimą ir tinkamiausią augalų išdėstymą santykyje su pasaulio šalim, pastatais, bei kitais augalais.

Seminarą ves gamtinės žemdirbystės pradininkas Lietuvoje – Saulius Jasionis.

Prašome apie ketinimą dalyvauti pranešti iš anksto – atsiųsime tikslias kelionės instrukcijas ir padėsime susikoordinuoti su kitais iš to paties miesto vykstančiais dalyviais. Kaina: 50 Lt. Seminaras įvyks, tik jei susirinks pakankamas skaičius žmonių, todėl prašome užsiregistruoti kuo anksčiau.

Seminaras truks nuo 11 valandos iki vakaro.

Tel.: 8 620 71851 (Ernesta); el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Informacijos šaltinis: www.gerazemdirbyste.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.