Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Pradedama programa „Sugaukime rytojų 2010“

Renginių kalendorius

Pradedama programa „Sugaukime rytojų 2010“

VšĮ "Iniciatyvos fondas" šiemet Vilniaus mieste organizuoja projektą „Sugaukime rytojų 2010”, kurio metu Vilniaus miesto mokyklose ir norą išreiškusiose miesto bendruomenių teritorijose bus sodinami medeliai.

Šių metų socialinės iniciatyvos programos tikslas – papuošti naujais medeliais Vilniaus vidurinių mokyklų ir gimnazijų teritorijas, skatinti jaunų žmonių (moksleivių) ir miesto bendruomenių atsakomybę ir rūpestį gamta, mokyti atidžiau prižiūrėti aplinką.

„Iniciatyvos fondas“ užsiregistravusiems dalyviams nupirks medelių, taip pat parūpins būtiniausių priemonių: kastuvų ir pirštinių. Šiuo metu vyksta parengiamieji programos darbai, o susidomėjusius jau dabar kviečiame į mus galite kreiptis su klausimais ar registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37061453880.

 

Informacijos šaltinis: www.iniciatyvosfondas.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.