Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius 2010.09 Renginiai Pasaulinei turizmo dienai paminėti

Renginių kalendorius

2010.09 Renginiai Pasaulinei turizmo dienai paminėti

touris_biodiversityRugsėjo 21 – 27 dienomis Vilniaus turizmo informacijos centras pristato nemokamų renginių programą, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas kultūriniam paveldui ir kultūrinio turizmo maršrutams. Programoje numatyta net 17 įvairių ekskursijų, žygių, kviečiama nemokamai apsilankyti parkuose, dalyvauti paskaitose, už simbolinę kainą išbandyti ekologiškas transporto priemones bei sudalyvauti orientaciniuose žaidimuose. Išsami programa čia.

Rugsėjo 23, 26 ir 27 d.d. Kaunas Jums siūlo orginalias ekskursijas mieste ir jo apylinkėse, diskusijas ir Studentiškų turistinių dainų konkursą. Išsami programa čia.

Rugsėjo 27, 29 ir 30 d.d. Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras kviečia į ekskursijas „Moterys kaip gėlės“, Klaipėdos senamiestis ir į mini kruizą Kuršių mariomis, laivu „Mecklenburg“. Išsami programa čia.

Rugsėjo 24, 25 ir 26 d.d. šventės „Tegyvuoja Trakai“ metu vyks pažintinės ekskursijos po Trakų miestą, orientacinis žaidimas, masinis plaukimas įvairiomis netradicinėmis plaukimo priemonėmis, alaus nešimo čempionatas, kalnų dviračių krosas, šviesos ir muzikos spektaklis bei koncertas. Išsami programa čia.

Rugsėjo 21 d. Šventės ir Aukštadvario regioninio parko direkcijos foto parodos ,,Ateikite ir pažinkite“ atidarymas. Rugsėjo 24 d. 13:00 val. Sportinės varžytuvės, turistinė košė prie laužo, foto konkurso ,,Aš ir gamta“ nugalėtojų apdovanojimai. Renginio dalyvius linksmins ,,Velnių Velniava“ ir Aukštadvario kaimo kapela. Rugsėjo 22, 25, 26 ir 27 d.d. Nemokamos ekskursijos organizuotoms moksleivių grupėms po Aukštadvario regioninį parką (būtina išankstinė registracija).

Rugsėjo 27-30 d.d. vyks nemokamos pažintinės ekskursijos po Raseinių rajoną mokiniams. Taip pat specialistams, pedagogams, muziejininkams, gidams, kelionių vadovams ir visiems, kurie dirba, kad šis rajonas būtų žinomas, vyks seminaras „Turizmas ir bioįvairovė“, o visiems norintiems - ekskursija Padubysio pažintiniame - gamtiniame take, Maironio tėviškėje. Išsami programa čia.

Rugsėjo 24 d. (penktadienį) Žemaitijos nacionaliniame parke vyks nemokamas renginys: ekskursija „Įspūdingiausi Žemaitijos NP medžiai“. Išsamiau čia.

Rugsėjo 13 – 29 d.d. Neringa kviečia dalyvauti piešinių konkurse, parodų ir lekcijų cikle, koncertuose bei vakaruose, žygyje orientacinėmis trasomis Nidoje “Atrask Nidą pėsčiomis”,bėgimo pirmenybės. kartu pasigaminti savo vėtrungę bei nemokamai aplankyti Neringos muziejus! Išsami programa čia.

Rugsėjo 24 d., 16:00 val. Birštono turizmo informacijos centras, kviečia į viešą diskusiją Birštono kultūros centro konferencijų salėje. Kartu su nepriklausomais architektūros ekspertais diskutuosime apie informacinių nuorodų gatvėse ir informacinių stendų prie lankytinų objektų konkursinius architektūrinius sprendinius.

Rugsėjo 26 d. 10:00 val. Alytaus turizmo ir informacijos centras kviečia visus kartu į žygį pėsčiomis Alytaus apylinkėmis. Išsamiau čia.

Rugsėjo 24 d. Šešupės euroregiono TIC kviečia visus į vienos dienos žygį dviračiais iš Šakių į Plokščius ir atgal. Išsamiau čia.

Rugsėjo 26 d., 12:00 val. Laukiame Jūsų Šukionių kaime, Vabalninko sen., Biržų raj., kur bus Šukionių kaimo muzikantai, svečiai iš Kriaunų (Rokiškio raj.) ir Alizavos (Kupiškio raj.), pasivažinėjimai su žirgais, stipriausio ir taikliausio žmogaus rinkimai; geriausios komandos rinkimai, pieno gėrimo varžybos ir amatų pamokos.

Rugsėjo 28 d. Pagramančio regioninio parko gamtinių ir kultūrinių vertybių pristatymas vyks Tauragės turizmo informaciniame centre. Veiks foto nuotraukų paroda ir bus rodoma filmuota medžiaga apie parko lankytinas vietoves. Rugsėjo 29 ir 30 dienomis organizuojamos nemokamos ekskursijos po regioninį parką

 

Informacijos šaltinis: www.turistas.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.