Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Naujienos ir informacija Tęsiamas pilotinis savivaldybių darbuotojų mokymas

Naujienos ir informacija

Tęsiamas pilotinis savivaldybių darbuotojų mokymas

Erasmus pilot municipality 300Balandžio 3-ąją pagal "Erasmus+" projektą „ARBORISTAI: medžių priežiūra urbanizuotose teritorijose kuriant tvarius Baltijos jūros regiono miestus“ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre buvo tęsiamas pilotinis Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Trakų rajono ir Šalčininkų rajono savivaldybių darbuotojų mokymas "Arboristikos pagrindai. Sumedėjusių augalų lajų genėjimas, formavimas ir priežiūra".

Primename, kad vienas projekto tikslų yra suteikti trūkstamų žinių valstybės tarnautojams, atsakingiems už sumedėjusių želdinių gerovės ir apsaugą užtikrinimą, priežiūrą urbanizuotose teritorijose. Buvo pastebėta, kad ypač mažesnėse savivaldybėse, o tam tikrais atvejais ir didžiųjų miestų darbuotojams, atsakingiems už aplinkos priežiūrą, trūksta atitinkamų žinių, kaip tinkamai prižiūrėti medžius ir krūmus urbanizuotose teritorijose. Atsižvelgiant į šią problemą, jau dabar yra numatoma rengti profesinio tobulinimo švietimo programą valstybės tarnautojams, atsakingiems už sumedėjusios augalijos urbanizuotose vietovėse priežiūrą ir apsaugą.

PrERASMUSojektą „ARBORISTAI: medžių priežiūra urbanizuotose teritorijose kuriant tvarius Baltijos jūros regiono miestus“, Nr. 2017-1-LT01-KA202-035253 finansuoja „Erasmus+“.

Informacija atspindi tik pranešėjo požiūrį.

Europos Komisija nėra atsakinga už informacijos turinio teisingumą.

Copyright © 2024 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.